Specustawa funduszowa
a COVID-19 - zmiany
w realizacji projektów
unijnych

DARMOWY E-BOOK

1.    Współadministratorami Twoich danych są Sakowska-Baryła Czaplińska Kancelaria Radców Prawnych Spółka partnerska oraz SBC Inspektor sp. z o.o., z siedzibami w Łodzi przy Al. Kościuszki 67 lok. 6U, mające wspólny punkt kontaktowy pod adresami mailowymi sakowskabaryla@kancelariasbc.pl lub m.czaplinska@kancelariasbc.pl.
2.    Przetwarzamy dane osobowe wyłącznie w celu dostarczenia newslettera oraz zaproszeń na szkolenia i inne wydarzenia, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Ciebie zgody opartej na art. 6 ust 1 lit a) RODO.
3.    W odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych na podstawie zgody, przysługuje Tobie prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
4.    Twoje dane będą przetwarzane do czasu realizacji celu, o którym mowa w pkt 2 nie dłużej niż do czasu cofnięcia zgody albo wniesienia sprzeciwu, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu upływu przedawnienia ewentualnych roszczeń.
5.    Odbiorcą Twoich danych mogą być podmioty, którym powierzamy obsługę informatyczną lub, z których rozwiązań korzystamy przy przygotowaniu i organizacji wydarzeń.
6.    Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, aby zrealizować szkolenie, a także otrzymywać newsletter.
7.    Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8.    Decyzji ostatecznych wobec Twoich danych osobowych nie podejmujemy w sposób zautomatyzowany, w tym nie dokonujemy profilowania wywołującego takie skutki.
9.    Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdyby nasze przetwarzanie Twoich danych osobowych było niezgodne z prawem.

Odbiorcą Twoich danych mogą być podmioty, którym powierzamy obsługę informatyczną lub, z których rozwiązań korzystamy przy przygotowaniu i organizacji wydarzeń.

Poinformowano mnie, że mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę poprzez przesłanie oświadczenia na adres e-mail m.sakowskabaryla@kancelariasbc.pl lub m.czaplinska@kancelariasbc.pl.
Wycofanie przeze mnie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Wypełnij formularz, żeby otrzymać e-book !

Autorki e-booka:
dr Marlena Sakowska-Baryła

radca prawny, partner w Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelarii Radców Prawnych Sp.p., redaktor naczelna „ABI Expert”, wiceprezes Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych

mec. Magdalena Czaplińska

radca prawny, partner w Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelarii Radców Prawnych Sp. p.,

prezes SBC Inspektor Sp. z o.o.

Zobacz cały film !


Rozmowa dr Marleny Sakowskiej-Baryły z mec. Magdaleną Czaplińską, radcą prawnym oraz z mec. Justyną Abramczyk, radcą prawnym
o zakresie zmian przepisów, podyktowanych stanem epidemii,
a w szczególności o szczególnych rozwiązaniach ułatwiających prowadzenie i rozliczanie projektów finansowanych ze środków UE
w warunkach epidemii w oparciu
o ustawę z dnia 3 kwietnia 2020 roku, czyli tzw. specustawę funduszową.

Poznaj nas bliżej

Odwiedź nasz profil i bądź na bieżąco:

Odwiedź nasz profil i bądź na bieżąco: