DOSTĘPNOŚĆ CYFROWA w szkole – nowe przepisy i nowe obowiązki

Dyrektorze, Nauczycielu - czy wiesz, że nowe przepisy ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych dotyczą szkół i placówek oświatowych ? Jakie obowiązki niesie za sobą ta ustawa dla kierowników szkół i pracowników dydaktycznych ? O tym dowiesz się podczas naszego szkolenia online!

239 zł

Cena:

TERMIN: 8 CZERWCA

Cena szkolenia obejmuje:


- materiały szkoleniowe

- zaświadczenie o odbyciu szkolenia

- sesję pytań i odpowiedzi

Szkolenie online odbywa się w godz. 10:00 - 12:30


WEBINAR DEDYKOWANY DYREKTOROM PLACÓWEK EDUKACYJNYCH ORAZ NAUCZYCIELOM

Administratorem Twoich danych jest Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Łodzi, przy Al. Kościuszki 67 lok. 6U. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu organizacji szkolenia i wykonania umowy dotyczącej jego realizacji.
W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, współadministratorami Twoich danych są Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Łodzi, przy Al. Kościuszki 67 lok. 6 oraz SBC Inspektor Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy Al. Kościuszki 67 lok. 6U, które przetwarzają je w celu kontaktu obejmującego informowanie o naszej działalności i oferowania usług. Pamiętaj, że masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę.
Podstawą prawną przetwarzania przez nas danych jest zawarcie i wykonanie umowy lub realizacja prawnie uzasadnionych interesów, którymi są zapewnienie udziału w szkoleniu i komunikacja. W przypadku wyrażenia zgody, przetwarzanie danych odbywa się na jej podstawie. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne do wykonania umowy, udzielenia odpowiedzi i komunikacji, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu upływu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, aby zorganizować szkolenie lub  zapewnić kontakt. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Wszelką korespondencję w sprawie danych osobowych można kierować na adres mailowy: m.sakowskabaryla@kancelariasbc.pl lub m.czaplinska@kancelariasbc.pl. Decyzji wobec Twoich danych osobowych nie podejmujemy w sposób zautomatyzowany, w tym nie dokonujemy profilowania.

Prosimy o zaznaczenie pola, w przypadku wyrażenia zgody.
Poinformowano mnie, że mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę poprzez przesłanie oświadczenia na adres e-mail m.sakowskabaryla@kancelariasbc.pl lub m.czaplinska@kancelariasbc.pl.
Wycofanie przeze mnie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Zapisz się na nasze szkolenie online tutaj:

Podczas szkolenia dowiesz się:

które podmioty i w jaki sposób muszą mieć dostępne strony zgodnie z ustawą o dostępności cyfrowej stron internetowych
i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych ?

które elementy stron www
muszą objęte bezwzględnym dostępem ?

jakie obowiązki zapewnienia dostępności w tym obowiązki analityczne ciażą na szkole ?

Szkolenie poprowadzą:
dr Marlena Sakowska-Baryła

radca prawny, partner w Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelarii Radców Prawnych Sp.p., redaktor naczelna „ABI Expert”, wiceprezes Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych

mec. Magdalena Czaplińska

radca prawny, partner w Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelarii Radców Prawnych Sp. p.,

prezes SBC Inspektor Sp. z o.o.

Zobacz opinie uczestników naszych szkoleń:

Rekomenduję szkolenie on-line pt. " Praca zdalna – jak zadbać o ochronę danych osobowych w placówce oświatowej" prowadzone przez radców prawnych - dr Marlenę Sakowską-Baryłę i mec. Magdalenę Czaplińską - partnerki SBC Kancelarii Radców Prawnych Sp.p. jako godne udziału i polecenia. (Małgorzata Bulacińska, Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 54 w Łodzi)

To szkolenie on line przeprowadzone jest bardzo kompetentnie, a jednocześnie w przystępnej formie. Prelegentki klarownie prezentują skomplikowane zagadnienia prawne i organizacyjne. Webinar przebiega sprawnie i obejmuje szereg rekomendacji i praktycznych przykładów. Prezentacja zawiera obejmuje konkretne podstawy prawne działania placówki oświatowej w ramach zdalnego nauczania, a także zawiera szereg wzorów i przykładów. Bardzo pomocne są także wzory procedur pracy zdalnej jakie otrzymaliśmy w ramach szkolenia. (Anita Omelańczuk, Dyrektor XXXIV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa
w Warszawie)

W trakcie współpracy z prowadzącymi szkolenie, Panie dr Marlena Sakowska-Baryła oraz mec. Magdalena Czaplińska dały się poznać jako profesjonalne, bardzo dobrze przygotowane do prowadzenia zajęć wykładowczynie. Ocena Uczestników, poziom i zakres uzyskanej od prowadzących wiedzy, jakość i użyteczność przygotowanych materiałów pozwalają nam określić te wydarzenia jako jedno z najbardziej profesjonalnych szkoleń. (mgr Małgorzata Kułaczkowska, Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Integracyjnego „Przy Łazienkach Królewskich”)

Poznaj nas bliżej

Odwiedź nasz profil i bądź na bieżąco: